Super User

Super User

Suspendisse at libero porttitor nisi aliquet vulputate vitae at velit. Aliquam eget arcu magna, vel congue dui. Nunc auctor mauris tempor leo aliquam vel porta ante sodales. Nulla facilisi. In accumsan mattis odio vel luctus.

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bu amaçla, yazılı çeviri alanında bilgi ve deneyim bakımından konusunun uzmanı yeminli mütercim-tercümanlarla hizmet vermekte, her türlü metin, belge, ve simültane tercüme işlerini bütün dünya dillerinden Türkçe’ye ve Türkçe’den bütün dünya dillerine olmak üzere yapmaktadır.

Şirketimiz güçlü ve deneyimli kadrosu ile donanım pazarlama, toplantı-konferans-seminer ve turizm organizasyonu ile eğitim danışmanlığı alanlarında hizmet vermek için ön çalışmalara başlamış olup, çalışma gruplarımız yakın zamanda faaliyetlerine başlama amacındadır.

ATILIM TERCÜME olarak büyük ve tecrübeli kadromuz ile GİZLİLİK, GÜVENİLİRLİK, SÜRAT ve ADİL ÜCRET prensipleri dahilinde, son teknik olanaklarla, alanımız dahilindeki her türlü ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

ATILIM TERCÜME, faaliyete geçtiği günden itibaren en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmayı şirket felsefesi olarak ilke edinmiştir.

Page 1 of 10

Kontak Bilgisi

  • Adres: Ortabahçe Cad. Sinanpaşa Köprü Sok. Tellioğlu İş Hanı No:4/1 34353
    Beşiktaş - İstanbul – Turkey
  • Tel: +90 (212) 259 19 32- +90 (212) 259 21 88
  • Email: info@atilimceviri.com
  • Fax:+90 (212) 259 08 18

Çalışan Personelimiz